Закалюжний Ігор Степанович
Голова позаштатної резервної військово-лікарської комісії ОВК

Заступник генерального директора з поліклінічної роботи та експертизи тимчасової непрацездатності
категорія :вища
стаж: 34 роки
Графік прийому: Вт: 09-13
Ср: 14-16
Пт: 09-15
e-mail:igorzak@ukr.net
Тел:032-275-71-31

Флис Ольга Михайлівна
Невролог

Категорія: вища
Стаж роботи: 29 років
Графік прийому: Пн-Пт:09-15
Консультація клінічно та інструментальна діагностика, лікування нейрохірургічної паталогії

Лазарчук Любомир Омелянович
ортопед-травматолог

Категорія: вища
Стаж роботи: 24 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9-15 год.
Kонсультації пацієнтів за скеруванням з інших медичних закладів області та міста з метою уточнення діагнозу призначення лікування з приводу захворювань опорно- рухового апарату та наслідків травм.

Лозинська Любов Юріївна
Проктолог

Категорія:вища
Стаж роботи: 10 років
Графік прийому:ПН-Пт:15-17
Здобувач кафедри хірургії ЛНМУ ім.Данила Галицького
Діагностика та лікування захворювань товстої та прямої кишки.

Воробець Дмитро Зиновійович
сексопатолог

Категорія: вища з урології та сексології.
Стаж роботи: 19 років
Графік прийому:ПН-Пт: 15 – 18.
Проводяться консультації хворих з метою діагностики та лікування хворих з порушенням сексуальної та репродуктивної функції, первинним і вторинним непліддям.

Походило Олеся Євгенівна
Гінеколог

Категорія: вища з акушерства і гінекології
Стаж роботи: 21 років
Графік прийому: Пн-Пт:09-15
Діагностика і лікування запальних процесів статевої сфери та захворювань шийки матки(цитологія, біопсія, кольпоскопія, кріодеструкція),корекція порушень менструального циклу, замісна терапія та контрацепція

Чемеринська Наталя Євгенівна
офтальмолог

Категорія: перша по офтальмології.
Стаж роботи: 16 років
Дні прийому понеділок, середа, п’ятниця.
Години прийому 9-12 години.
Спеціалізація: консультація хворих, консультативні заключення на МСЕК; візометрія; тонометрія; офтальмоскопія; гоніоскопія; корекція зору; підбір окулярів.

Винарович Ольга Михайлівна
ендокринолог

Стаж роботи: 13 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9-15 година.
Проводяться консультації хворих з метою діагностики та лікування різноманітної ендокринної патології.

Бандрівська Анізія Зіновіївна
алерголог.Головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з алергології .

Категорія вища
Стаж роботи: 42 роки
пн-пт:9-15
Бронхіальна астма, Алергічний риніт, Кропив'янка, Набряк Квінке, Медикаментозна та інсектна алергії. Алергенспецифічна імунодіагностика алергічних хворіб, молекулярна діагностика (мультикомпонентна), алергоспецифічна імунотерапія.

Чушак Світлана Семенівна
Кардіолог

Категорія вища
Стаж роботи: 30 років
Спеціалізація: лікування кардіологічної паталогії (Артеріальна гіпертензія, гіпертонічна хвороба, ішемічна хворба серця,кардіоміопатії).

Варивода Ірина Михайлівна
сурдолог

Категорія вища
Стаж роботи: 26 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9 – 15 година.
Спеціалізація - проблеми слуху: аудіометрія, темпанометрія, діагностика та протизування слуху, адаптація слухових апаратів.

Процовський Богдан Богданович
оториноларинголог

Сертифікат спеціаліста по оториноларингології.
Стаж роботи: 4 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9 – 15 година.
Проводяться консультації хворих з метою клінічної та інструментальної діагностики та лікування патології органа слуху.

Мікієвич Євген Іванович
хірург

Категорія вища
Стаж роботи: 47 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9-15 година.
Проводяться консультації хворих з метою клінічної діагностики хірургічної патології та госпіталізації хворих в хірургічне відділення.

Ірина Євгенівна Чиж
психолог

Категорія вища
Стаж роботи: 22 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 13:00 – 17:00
Спеціалізація: психосоматичні порушення, депресія, тривожність, панічні напади методом когнітивно-поведінкової психотерапії

Вербінець Леся Анатоліївна
гастроентеролог

Категорія вища
Стаж роботи: 12 років
Дні прийому понеділок, середа, четвер, п’ятниця.
Години прийому 9-15 годин.
Проводяться консультації хворих з метою клінічної та інструментальної діагностики та лікування патології травної системи.

Вербінець Соломія Анатоліївна
гастроентеролог

Категорія вища
Стаж роботи: 13 років
День прийому вівторок.
Години прийому 9-17 година.
Проводяться консультації хворих з метою клінічної та інструментальної діагностики та лікування патології травної системи.

Задорожний Сергій Степанович
хірург

Категорія вища
Стаж роботи: 24 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9-15 година.
Спеціалізація: консультація хворих, консультативні заключення на МСЕК. Проводяться консультації хворих з метою клінічної діагностики хірургічної патології та госпіталізації хворих в хірургічне відділення.

Турчин Катерина Юріївна
офтальмолог

Категорія вища
Стаж роботи: 19 років
Спеціалізація: раннє виявлення ,сучасна діагностика та лікування усіх видів глаокоми,катаракти ,(сухого ока),діабетична ретинопатія, вікова макулодегенерація ,кон'юктивіти

Гасьошин Володимир Емануїлович
Ендоскопіст

Категорія вища
Стаж роботи: 19 років
Спеціалізація: Колоноскопія, бронхоскопія, гастроентероскопія з біопсією.

Свищо Олена Вікторівна
Гінеколог

Категорія вища
Стаж роботи: 19 років
Графік прийому:Пн-Пт: 11-13
Комплексний гінекологічний огляд(кольпоскопія,мазки на флору та цитологію ,огляд молочних залоз) ,консультація та лікування.

Монько Мар’яна Григорівна
УЗД

Категорія; вища
Стаж роботи: 18 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9-15 година.

Степась Наталя Євгенівна
офтальмолог

Категорія вища
Стаж роботи: 22 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 8:30-14:30 година.
Проводяться консультації хворих з метою клінічної та інструментальної діагностики та лікування патології органа зору.

Дзісів Мирослав Петрович
дерматовенеролог

Категорія вища
Стаж роботи: 39 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця. Години прийому 9-15 година. діагностикa та лікування різноманітних шкірних та венеричних хвороб.

Крамський Сергій Іванович
судинний хірург

Категорія вища
Стаж роботи: 42 роки
Дні прийому вівторок, середа, п'ятниця.
Години прийому 9-15 година.
діагностики та лікування хвороб судин: варикозне розширення вен, аневризма, флеботромбоз, стеноз сонних артерій, ПТФС нижніх кінцівок, С-м Рейно, Ангіотрофоневроз. Атеросклероз, оклюзія стегново- підколіних сегментів.

Дем'янчук Арсен Ігорович
судинний-хірург

Категорія вища
Стаж роботи: 10 років
Дні прийому: понеділок, четвер.
Години прийому 9-14 години.
діагностики та лікування хвороб судин: варикозне розширення вен, аневризма, флеботромбоз, стеноз соних артерій, ПТФС нижніх кінцівок, С-м Рейно. Атеросклероз, оклюзія стегново- підколіних сегментів.

Синенька Марія Юліанівна
ревматолог.

Категорія вища
Стаж роботи: 35 років
Спеціалізація: Гостра ревматична лихоманка, ХРХС, Ревматоїдний артрит, Хвороба Бехтєрева, Остеопороз, Остеоартрит, ССД, Хвороба Шегрена, ЗЗСП, СЧВ, Системні васкуліти, Феномен Рейно
Години прийому 9 год 15 хвилин – 13 год 15 хвилин.
Дні прийому понеділок-п’ятниця.

Ковальчук Маркіян Романович
офтальмолог

Категорія вища
Стаж роботи: 14 років
Дні прийому четверг.
Години прийому 8:45-16:53 година.
Спеціалізація: консультація хворих, консультативні заключення на МСЕК; візометрія; тонометрія; офтальмоскопія; гоніоскопія; корекція зору; підбір окулярів.

Чемерис Руслана Сергіївна
Ехо-УЗД серця


Стаж роботи: 10 років
Дні та години прийому: понеділок – 9-17 година, середа, п’ятниця – 11:30 – 15:20, четвер – 12:00 – 15:50.

Станецька Галина Миколаївна
Клінічний Афазіолог
Нейрологопед

Категорія вища
Стаж роботи: 30 років
нейрологопедична діагностика, відновлення функції мови при афазії, індивідуальні нейропсихологічні програми, відновлення функції мовлення при інсультах, нейродегенеративних захворюваннях, екстрапірамідних порушеннях, відновлення функції ковтання при ураженні ЦНС

Гресько Тетяна Миколаївна
Гінеколог

Категорія І
Стаж роботи: 18 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9-11 година.
профілактичний огляд, консультація жінок з порушенням менструального циклу,лікування доброякісних новоуторень, лікування захворювань шийки матки, підбір методу контрацепції

Мацяк Юрій Юрійович
проктолог

Категорія вища
Стаж роботи: 19 років
Години прийому 9 год – 13 годин.
Дні прийому понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця.
діагностикa та лікування хворих із захворюванням товстої і прямої кишок.

Желізко Леся Василівна
терапевт

Категорія вища
Стаж роботи: 33 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9-15 година.
діагностикa та лікування хвороб внутрішніх органів.

Борис Галина Миколаївна
Інфекціоніст

Категорія вища
Стаж роботи: 10 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9-15 година.
діагностикa та лікування інфекційних хвороб (вірусні гепатити, хвороба Лайма, TORCH-інфекції, гельмінтози та ін.)

Сеник Ярослав Петрович
оториноларинголог-сурдолог

Категорія вища
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9 – 15 година.
Проводяться консультації хворих з метою клінічної та інструментальної діагностики та лікування патології органа слуху.

Худобляк Галина Романівна
терапевт

Категорія вища
Стаж роботи: 28 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 12-14 година.
Проводяться консультації хворих з метою клінічної та інструментальної діагностики та лікування хвороб внутрішніх органів.

Грицишин Ольга Ігорівна
функціональна діагностика

Категорія вища
Стаж роботи: 16 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9-15 годин.
Спеціалізація: ЕКГ, Спірографія, Реоенцефалографія, Капіляроскопія, Палестезіометрія, Динамометрія

Тютько Леся Андріївна
невролог

Категорія вища
Стаж роботи: 49 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9- 15 годин.
діагностикa та лікування нейрохірургічної патології.

Шеремета Ірина Володимирівна
нефролог

Категорія вища
Стаж роботи: 27 років
Дні прийому понеділок-пятниця.
Години прийому 9-15 годин.
діагностикa та лікування різноманітної нефрологічної патології. Досконало володіє методом ультразвукової діагностики внутрішніх органів.

Гнатюк Валентина Михайлівна
профпатолог

Категорія вища
Стаж роботи: 50 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 8-14 година.

Толстяк Ярослав Федорович
клінічний імунолог

Категорія: І,кмн ЛМНУ(кафедра імунології)
Стаж роботи: 12 років
Пн-Пт: 8-12
діагностикa та лікування патології імунної системи, аутоімунні хвороби, синдром тривалої гарячки, хронічної втоми, лімфаденопатії,імунозалежного непліддя, невиношування та імунотрансплантології

Свищо Наталія Богданівна
УЗД серця і судин

Категорія перша
17 років клінічного стаціонарного досвіду.
Стажування УЗД серця- Краків(2016,2017,2018 р.)
графік прийому :
Пн-Пт:10-13.30(попередній запис)

Демчишин Леся Володимирівна
ревматолог

Категорія вища
Стаж роботи: 48 років
Години прийому 9 год – 15 годин.
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
діагностикa та лікування різноманітної патології опорно-рухового апарату, захворювань сполучної тканини, ревматизму

Орел Валентина Георгіївна
гематолог

Категорія вища
Стаж роботи: 57 років
Дні прийому понеділок-пятниця.
Години прийому 9-15 годин.
діагностикa та лікування патології системи крові; проводяться діагностичні стернальні пункції та пункції лімфатичних вузлів, фенотипування кісткового мозку.

Запісоцька Наталя Євгенівна
невропатолог

Категорія вища
Стаж роботи: 20 років
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9-13 годин.
діагностикa та лікування патології нервової системи.

Грищук Остап Ігорович
нейрохірург

Категорія вища
День прийому середа.
Години прийому 9-15 години.
діагностикa та лікування нейрохірургічної патології.

Дорощук Антон Володимирович
нейрохірург

Категорія вища
стаж роботи 19
День прийому понеділок.
Години прийому 11-17 години.
діагностикa та лікування нейрохірургічної патології

Семиряк Володимир Ярославович
Щелепно-лицевий хірург

Категорія вища
стаж роботи 3 роки
консультативний кабінет щелепно-лицева хірургія, неврологічний корпус, 1 поверх. Пн-Пт 9:00-13:00.
діагностикa та лікування запальних захворювань щелепно-лицьової ділянки, переломів кісток лицевого скелету, новоутворів, вроджених та набутих дефектів обличчя та щелеп.

Путько Зоряна Петрівна
Щелепно-лицевий хірург

Категорія перша
стаж роботи 8 роки
Дні та години прийому: з понеділка по п’ятницю 9:00-13:00.
діагностикa та лікування запальних захворювань щелепно-лицьової ділянки, переломів кісток лицевого скелету, новоутворів, вроджених та набутих дефектів обличчя та щелеп.




Піхурко Маркіян Степанович
уролог

Категорія вища
стаж роботи 44 роки
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9-15 година.
діагностикa та лікування будь-якої урологічної патології, за скеруванням від лікарів інших медичних закладів первинних хворих.




Боржієвська Оксана Євгенівна
пульмонолог

Категорія вища
стаж роботи 45 роки
Дні прийому понеділок-п’ятниця.
Години прийому 9-15 годин.
діагностикa та лікування органів дихання




Абашина Наталія Миколаївна
офтальмолог

Категорія вища
стаж роботи 40 років, Доцент кафедри офтальмології ФПДО




Мiлькович Наталія Миколаївна
офтальмолог

Категорія вища
стаж роботи 21 рік